Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası

Cartoon Network Hayranlarının Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Haftanın Üyesi [Haziran 2009 1. Hafta]
Cartoon Network Nedir? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:16 pm tarafından CreePche

» Moderatör Alımları Başladı !
Cartoon Network Nedir? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:08 pm tarafından CreePche

» Scooby Doo Tanıtım
Cartoon Network Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Foster'in Hayali Dostlar Mekanı Tanıtım
Cartoon Network Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Sincap Çocuk Tanıtım
Cartoon Network Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Cramp İkizler Tanıtım
Cartoon Network Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Skunk Fu Tanıtım

» Casper Tanıtım

» Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
Cartoon Network Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm tarafından basak1907

En iyi yollayıcılar
Admin
Cartoon Network Nedir? Vote_lcap2Cartoon Network Nedir? Voting_bar2Cartoon Network Nedir? Vote_rcap2 
CreePche
Cartoon Network Nedir? Vote_lcap2Cartoon Network Nedir? Voting_bar2Cartoon Network Nedir? Vote_rcap2 
ComboMachine
Excellence
basak1907
BJKSelim
*canberk*
~~Clown~~
Black

Cartoon Network Nedir?

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Cartoon Network Nedir? Empty
MesajKonu: Cartoon Network Nedir?   Cartoon Network Nedir? Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 3:26 pm

Cartoon Network, CBS Europe tarafından Turner Entertainment Broadcasting System kullanılarak 1992'de yayına sokulmuş uluslararası bir çizgi film kanalıdır.

Tüm dünyada her biri birbirinden farklı 25 kanalı bulunan Cartoon Network, bugün 160 ülkede yaklaşık 200 milyon evde, 21 dile tercüme edilerek yayın yapmaktadır. Cartoon Network, dünyanın en büyük medya şirketlerinden Time Warner grubunun bir kuruluşu olan Turner Broadcasting System tarafından 1 Ekim 1992’de çocuklar için kurulmuştur. Türkiye'de D-Smart, Digiturk ve Turksat 2A'dan yayın yapmaktadır. Kanal, genellikle 7-18 yaş aralığında kişilere hitâp eden programlar yayınlamaktadır.

Son 5 senede Cartoon Network özgün çizgi filmleri ile 20 kere prime-time Emmy Ödülleri'ne aday gösterilmiş,Ben 10, Dexter’ın Laboratuvarı, Johnny Bravo, Powerpuff Kızlar, Samuray Jack ile ödüllere layık görülmüştür.

Uydu Parametreleri

* Uydu : Türksat 3A
* Frekans : 11.862
* Polarizasyon : Yatay (Horizontal)
* Sembol Oranı : 27.500
* FEC : 5/6
* Digitürk : 69.kanal
* D-Smart : 50.kanal

Çizgi Filmler

* Arkadaşım Maymun
* Ben10
* Casper
* Cramp İkizler
* Dexter'ın Laboratuvarı
* Ed, Edd, Eddy
* Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı
* Johnny Bravo
* Juniper Lee'nin Maceraları
* Kamp Lazlo
* Kod Adı: Afacanlar
* Megas XLR
* Mike Lu & Og
* Powerpuff Girls
* Samuray Jack
* Scooby-Doo
* Scooby-Doo, Where Are You!
* Sincap Çocuk
* Skunk Fu
* Tom ve Jerry
* Star Wars The Clone Wars

KAYNAK VİKİPEDİ
http://cnforum.yetkinforum.com
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Nedir?   Cartoon Network Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:16 pm

teşekkürler
CreePche
Admin
Admin
CreePche

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Nedir?   Cartoon Network Nedir? Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 4:53 pm

hernekadar çizgifilmler aynı aynı verilsede gayet güzel kanal ... tşk....
http://cnforum.yetkinforum.com/

Cartoon Network Nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cartoon network kapatılsa ?
» Megas XLR Nedir
» SilkRoad Online (SRO) Nedir?