Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası

Cartoon Network Hayranlarının Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Haftanın Üyesi [Haziran 2009 1. Hafta]
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:16 pm tarafından CreePche

» Moderatör Alımları Başladı !
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:08 pm tarafından CreePche

» Scooby Doo Tanıtım
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Foster'in Hayali Dostlar Mekanı Tanıtım
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Sincap Çocuk Tanıtım
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Cramp İkizler Tanıtım
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Skunk Fu Tanıtım

» Casper Tanıtım

» Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm tarafından basak1907

En iyi yollayıcılar
Admin
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Vote_lcap2Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Voting_bar2Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Vote_rcap2 
CreePche
Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Vote_lcap2Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Voting_bar2Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Vote_rcap2 
ComboMachine
Excellence
basak1907
BJKSelim
*canberk*
~~Clown~~
Black

Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM

5 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Empty
MesajKonu: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 6:33 pm

KARAKTERLER

* Aerrow: Dürüst, güvenilir, zeki ve cesurdur.Radarr en iyi arkadaşıdır.Gök şövelyesi ve liderdir.(Piper'a aşıktır)
* Radarr: 2. pilottur. Bir hayvandır ve oldukça komiktir.2. pilot,mission uzmanı
* Finn: Kendini beğenmiş, şık, komik ve umursamaz bir yapısı vardır.Kanat adamı,keskin nişancı.(Starling'e aşıktır)
* Junko: Duygusal, itaatkâr ve güçlüdür. Odası metal eşyalarla doludur.Uçak mühendisi ve ağır balistik.Bir Wallopdur.
* Piper: Takımın taktik, yön bulma ve kristaller konusunda uzman kişisidir. Zeki, hızlı ve çalışkandır. Aerrow dan sonra 2. liderdir. Kristaller üzerinde uzmandır ve kristallerin güçlerini deneyerek öğrenir.güzel bir kızdır.Görevi navigasyon,taktik(Aerrow'a aşıktır)
* Stork: Tuhaf ve korkutucu bir görünümü vardır. Korkak ve karamsar bir yapısı vardır. Genellikle Kondorun başında durur.Taşıyıcı pilot ve küçük alet uzmanı.
* Efendi Siklonis: Siklonya imparatoriçesidir. Kristaller hakkında geniş bilgisi vardır, kötülüğü sever.(Siyah Asa aşıktır.)
* Siyah As: Fırtına Şahinleri'nin hâin üyesi. Siklonyalılara çalışıyor.(Efendi Siklonis'e aşıktır.Efendi Siklonisi öpmüştür.)
* Snipe: Siyah As'ın yardımcılarındandır. Güçlü bir yapıya sahiptir. Güçlü bir silah donanımına sahip olmak istemektedir. Ravess ile kardeştir.
* Ravess: Siyah As'ın takımındandır. Silah olarak, ok ve yay kullanır keman çalmayı sever. Snipe'ın kız kardeşidir.
* Starling: Yol Kesenler adındaki gök şövalyesi takımındandır ve onlardan geriye kalan tek kişidir. Mor saçları vardır.(Finn'e aşıktır)
* Wren: Kendini tehlikelerden korumak isteyen bir köylüdür. Kendini kendi elleriyle yaptığı ev aletleriyle yapılmış zırhıyla korumaya çalışmaktadır. Rüzgar kristalini Fırtına Şahinleri'ne vermiştir

Kristaller

* Aurora taşı:Terra atmosiada kalır.En güçlü ve en nadir kristaldir.
* Rüzgar kristali:Büyük çaplı fırtına çıkartabilir ve fırlatılan bir nesneyi rüzgar sayisinde yönlerdire bilir.
* Anka kristali:Güçlü ve ateşli kristal ondan alınan ankayla bağlantılıdır.
* Bloke kristali:Diğer kristallerin gücünü kısa bir süreliğne etkisiz kılar.
* Levitasyon kristali:Obje ve kişileri havaya kaldırmaya yarar.
* Kalkan kristali:Saldırı ve benzerleri şeylerden korunmayaya yarar.
* Unuturucu kristali:Tehlikeli bir kristal insanların hafızasını siler ama arkadaşlara etkili olmaz.
* Tipi kristali:Buz ve karı idare etmeye yarar.
* Buz kristali:Buz ve kar topu atar ve düşmanı dondurur.
* Kahin kristali:En güçlü kristallerden biri YASAK ŞEHİRDE bulunur.Gelecek hakkında biligi verir.
* Paralyzer kristali:Dokunulduğunda kısa süreliğine felç eder.
* Clon kristali:Güneşe tutulunca insan veya eşya kopyalınır.
* Gökkuşağı dumanı kristali:Etrafada soğuk renklerde duman çıkar.
* Chroma kristali:Vücüttaki renkli yerlerin ve kıyafetlerin rengini değiştirir.
* Tutuşturma kristali:Her alanda kullanılır.Bir şeyi tutuşturmaya yarar.
* Gayzer kristali:Büyük çapta su çıkarır.
* Hipnoz kristali:İnsanı veya başka bir canlıyı derin bir transa sokar.
* Nitro kristali:Büyük çapta hız yaratır.
* Çoğaltıcı kristal:Silahaların ve makinelerin gücünü istenilen dereceye kadar yükseltir.
* Solaris kristali:Güneş enerjisi toplar ve istenilen şekilde kullanmaya yarar.
* Mikro Kristali:İnanılmaz Güç yapar.
* Anticmytral kristali:tüm Atmostaki en güçlü kristallerden biridir. 6 kristalin birleşiminden oluşur. Bu kristaller;Ateş , su, toprak, düş ve gerçek kristalleridir.

Gruplar

* Fırtına Şahinleri
* Aerrow
* Piper
* Finn
* Junko
* Stork
* Radarr
* Sikloniya
* Efendi Siklonis
* Siyah As
* Ravess
* Snipe
* Pençeler
* Kırmızı Kartallar
* Carver
* Gerisi ölü
* Yol Kesenler
* Starling
* Gerisi ölü
* Rex Bekçileri
* Harrier
* Takımın geri kalanının isimleri betimlendirilmemiş.
* Üçüncü Derece Yıkıcılar
* Blister
* Burner
* Mutlak Sıfırlar
* Billy Rex
* Suzy Lu
* Kertenkeleler
* Repton
* Hoerk
* Leugey
* Spitz
* Oppinsaur
* Karanlık Baskıncılar
* Kaptan Scabulous
* Göz Topu

KAYNAK : VİKİPEDİ
http://cnforum.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 6:36 pm

+Rep veririrseniz sevinirim Very Happy
CreePche
Admin
Admin
CreePche

MesajKonu: Geri: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:16 am

pek izlemem ama güzel olduğunu duydum paylaşım için tşk...
http://cnforum.yetkinforum.com/
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:50 pm

Kardeş Yayından Ocak ' ta kaldırıldı Sad Belki tekrar yayınlanır o zaman izlersin göreceksin ki Ben 10 dan güzel ... Smile
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:45 pm

keşke devam etseydi
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:49 pm

+ rep
~~Clown~~
Moderatör
Moderatör
~~Clown~~

MesajKonu: Geri: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 11:23 am

pence çok güzel
basak1907
Yeni Üye [%50]
Yeni Üye [%50]
basak1907

MesajKonu: Geri: Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM   Storm Hawks  (Fırtına Şahinleri) TANITIM Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm

bencede

Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Storm Hawks Grubu [05]
» Skunk Fu Tanıtım
» Casper Tanıtım
» Juniper Lee Tanıtım
» Mike , Lu % Og Tanıtım