Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası

Cartoon Network Hayranlarının Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Haftanın Üyesi [Haziran 2009 1. Hafta]
PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:16 pm tarafından CreePche

» Moderatör Alımları Başladı !
PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:08 pm tarafından CreePche

» Scooby Doo Tanıtım
PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Foster'in Hayali Dostlar Mekanı Tanıtım
PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Sincap Çocuk Tanıtım
PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Cramp İkizler Tanıtım
PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Skunk Fu Tanıtım

» Casper Tanıtım

» Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm tarafından basak1907

En iyi yollayıcılar
Admin
PowerPuff Girls Tanıtım Vote_lcap2PowerPuff Girls Tanıtım Voting_bar2PowerPuff Girls Tanıtım Vote_rcap2 
CreePche
PowerPuff Girls Tanıtım Vote_lcap2PowerPuff Girls Tanıtım Voting_bar2PowerPuff Girls Tanıtım Vote_rcap2 
ComboMachine
Excellence
basak1907
BJKSelim
*canberk*
~~Clown~~
Black

PowerPuff Girls Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

PowerPuff Girls Tanıtım Empty
MesajKonu: PowerPuff Girls Tanıtım   PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:12 pm

Powerpuff Girls Emmy Ödüllü [1] Amerikan animasyon televizyon dizisi. Cartoon Network kanalında yayınlanır. Yapımcısı Craig McCracken'dır. Dizi, genel olarak süper güçlere sahip olan üç kız çocuğunun maceralarını anlatır.

Hikaye

Şeker, baharat ve iyi olan her şey. Bunlar Profesör Utoium'un üç küçük kız yaratmada kullandığı malzemeler. Fakat Profesör Utonium, yanlışlıkla malzemelerine bir madde daha kattı. Kimyasal X. Böylelikle Powerpuff Girls doğdu. Ultra-süper güçlerini kullanarak Blossom, Bubbles ve Buttercup hayatlarını dünyayı kurtarmaya, suç ve kötülükleri cezalandırmaya adadılar.

Karakterler

Blossom: Powerpuff Girls'ün lideridir. Lazer ışınlı gözleri vardır. Ve soğuk nefesi vardır. Kendini beğenmişliğiyle diğerlerine patronluk taslar.Uzun güzel kızıl saçları vardır.O saçlarını hiç kestirmemiştir.Buttercup ile sürekli kavga eder.Sinirlendiğinde onu durdurmak imkânsızdır.

KAYNAK VİKİPEDİ
Bubbles: Çok şirin ve saf bir yapısı vardır. Sarı saçları vardır. Daha çocuksudur. Kardeşlerine ve Profesör Utonium'a çok düşkündür. Ama en çok Blossom'a düşkündür.

Buttercup: Şiddetli ve ağır darbeleri ve lazer ışınlı gözleri vardır. Dövüşmeyi sever. Ayrıca çok iyi dövüşür. Siyah saçları vardır. Blossom'ın liderliğinden şikâyetçidir. Kardeşleriyle sürekli kavga eder. Ama onlara çok düşkündür. Çok sert görünmesine rağmen duygusal bir yapısı vardır. Korkusuz, cesur, savaşçı ruhludur.

Bunny: Powerpuff Girls işlerinin yoğun olmasından sıkılarak onu yaratmıştır. Mor elbiseli Bunny yanlış yaratılmıştır. Şeker yerine tatlandırıcı, baharat yerine başka malzeme ve iyi olan her şey de kitap, kalem, top ve çiçek. Kimyasal X ise şişesiyle atılmıştır. Diğerlerinden büyüktür. Saçı at kuyruğudur, dişleri çürüktür, kolları yamuk ve kendisi kamburdur. Polisleri suçlu diye dövüp suçluları salar. Sonra suçlular Powerpuff Girls'ü dövmeye başlar. Bunny gelir ve suçluları döver. Sonra da patlar. Ondan geriye de sadece elbisesinden bir parça kalır.

Profesör Utonium: Powerpuff Girls'ün yaratıcısıdır. Birçok konuda Powerpuff Girls'e yardımcı olur. Ayrıca onlara isimlerini o vermiştir. Bilimle uğraşmayı sever. Genellikle ciğer ve soğan pişirir. Kızlarını çok sever.

Başkan: Townsville şehrinin başkanıdır. Şehrin başına kötü bir olay geldiği zaman büyük bir endişe içinde Powerpuff Girls'ten yardım ister. Turşuya bayılır. Onsuz yapamaz. Çok korkaktır.

Sara Bellum: Başkanın asistanıdır. Hiçbir zaman yüzü gösterilmemiştir. Başkanın bütün işlerini yapar. Daima onun yanındadır.

Bayan Keane: Powerpuff Girls'ün gittiği Pokey Oaks ana okulunun öğretmenidir. Öğrencilerini çok sever. Öğrencileri de onu. Her zaman iyiliklerini ister. Profesör Utonium'la aralarında kısa süreli bir ilişki geçmiştir.

Düşmanları

Mojo Jojo: Eskiden Profesör Utonium'un labaratuarında küçük bir maymunken Powerpuff Girls doğduktan sonra sevilmemeye başlar. Zaten her şeyi kırıp döktüğü için Profesör Utonium Mojo'yu fazla sevmezdi. Powerpuff Girls doğarken olan patlamada bir mutasyon geçirmiş, bu yüzden beyni büyümüş bir maymundur. Tek amacı Townsville şehrini ele geçirdikten sonra dünyaya hakim olmaktır. Tabii Powerpuff Girls her planını suya düşürdüğü için onlardan nefret eder.

Fuzzy Lumpkins: Townsville şehrinin yanındaki ormanda bir evi vardır. Utangaçtır. Sazına bağlı biridir. Biri ona bir şey yapmazsa bir zararı yoktur.

Amoeba Boys: Townsville şehrinin en beceriksiz suçlularıdır. Fazla akıllı değillerdir. Aksine çok şapşallardır. Kendililerini çoğaltabilirler ve hasta olup hapşırdıkları zaman herkes hasta olur.

O: O bir şeytandır. İlginç ve etkili büyüleri vardır. Powerpuff Girls'ten nefret eder. Sesini bir inceltip bir yükseltir. Gerçek adı hiçbir zaman bilinmeyecektir. Ona karanlıklar Efendisi de denir.

Sedusa: Erkeklerin kalbini çalar. Erkekler ondan etkilenir ama Townsville şehrinin önemli suçlularındandır. Saçlarını istediği gibi uzatabilir. Ama suya değen saçlarının büyüsü bozulur.

Yeşil Çete: Townsville şehrinin huzurunu bozarlar. Sürekli kötülük peşindedirler. Townsville hurda mezarlığındaki bir kulübede yaşarlar.

Prenses: Powerpuff Girls'ün gittiği ana okuluna gider. Bir Powerpuff Girl olmak ister ancak Powerpuff Girls bu öneriyi kabul etmez. O günden beri Powerpuff Girls'ü yok etme çabasındadır. Çok şımarık ve zengin bir kızdır.

Powerpunk Girls: Powerpuff Girls'ün kötü versiyonlarıdır. Rowdyruff Boys'dan hoşlanırlar. Kızları çok zorlarlar. Kendileri dizide yer almaz. Ama bir çizgi romanları vardır. Japonyada satılır. Üyeleri;

Berserk: Blossom'ın kötü versiyonudur. Powerpunk Girls'ün lideridir. Uzun bir kurdele takar. Çok zekidir.

Brat: Bubbles'ın kötü versiyonudur. Çok saftır. Uzun saçı ve kurdeleleri vardır. Ayrıca şapşaldır. Kardeşleri onu sevmez.

Brute: Buttercup'ın kötü versiyonudur. Powerpunk Girls'ün en güçlüsüdür. Saçını dik bir şekilde yapar. Çok güçlü bir darbesi vardır.

Rowdyruff Boys: Powerpuff Girls'ün erkek versiyonlarıdır. Mojo Jojo tarafından yaratılmışlardır. Bir bölümde Powerpuff Girls'ün öpücükleri ile yok oldular. Sonra O onları yeniden yarattı. Bu sefer Powerpuff Girls'ün öpücüklerine karşı bağışıklık kazanmışlardır. Delikanlı olunca Powerpuff Girls'e âşık olurlar. Üyeleri;

Brick: Blossom'ın karşılığıdır. Rowdyruff Boys'un lideridir. Ters bir şapka takar, uzun saçı vardır ve çok zekidir.

Boomer: Bubbles'ın karşılığıdır. Çok saftır. Kardeşleri onu sevmez.

Butch: Buttercup'ın karşılığıdır. Rowdyruff Boys'un en güçlüsüdür. Saçını dik bir şekilde yapar. Çok güçlü bir darbesi vardır.
http://cnforum.yetkinforum.com
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: PowerPuff Girls Tanıtım   PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:18 pm

teşekkürlerr
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: PowerPuff Girls Tanıtım   PowerPuff Girls Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:58 pm

+ rep

PowerPuff Girls Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Skunk Fu Tanıtım
» Casper Tanıtım
» Juniper Lee Tanıtım
» Mike , Lu % Og Tanıtım
» Scooby Doo Tanıtım