Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası

Cartoon Network Hayranlarının Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Haftanın Üyesi [Haziran 2009 1. Hafta]
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:16 pm tarafından CreePche

» Moderatör Alımları Başladı !
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:08 pm tarafından CreePche

» Scooby Doo Tanıtım
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Foster'in Hayali Dostlar Mekanı Tanıtım
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Sincap Çocuk Tanıtım
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Cramp İkizler Tanıtım
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Skunk Fu Tanıtım

» Casper Tanıtım

» Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm tarafından basak1907

En iyi yollayıcılar
Admin
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Vote_lcap2Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Voting_bar2Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Vote_rcap2 
CreePche
Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Vote_lcap2Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Voting_bar2Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Vote_rcap2 
ComboMachine
Excellence
basak1907
BJKSelim
*canberk*
~~Clown~~
Black

Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Empty
MesajKonu: Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım   Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:03 pm

Ed, Edd, Eddy Amerikan animasyon televizyon dizisi. Cartoon Network'te yayınlanır. Yapımını Kanada'lı şirket a.k.a. Cartoon üstlenmiştir.

Hikaye
Dizi, genel olarak Ed, Edd ve Eddy adında hayatlarını ve isimlerini bile paylaşan üç arkadaşın, mahalledeki diğer çocuklarla olan çekişmesini konu alır.

Karakterler

Ed: "Ed Çocuklar"ın en güçlüsüdür ama en şapşalıda odur. Mahalledeki çoçuklar onu 'ahmak' diye tanımlar.Bilim kurgu ve canavar dergileri okumayı çok sever. Sürekli onu annesine şikayet etmesinden korktuğu için kardeşi Sarah'ın dediklerini yapar.Şapşallıklarından örnek olarak; "Ben bir filim,miyav miyav.Hortumuma bakın" "Hişşş,2_d'li(Edd) dur bekle mayam kuruyor" "Aaaa,acaba bağışlar Edd kutusundan büyük mü?" "Aaaa,bağışlar kepekli ekmek kadar yumuşak mı?" "Pembe Karın,ŞLaap,Pembe Karın,ŞLaap"

Edd: Asıl adı Edward nam-ı diğer "İki 'd'li". Mahallenin en zeki çocuğudur. sürekli konuşan, eğitime önem veren ve sürekli deneyler yapan bir karakterdir.

Eddy: Eddy "Ed Çocuklar"ın lideri .Aç gözlü,paragöz,çıkarcı,riyakar biridir.Tek isteği bir tane çenekıran adında bir şeker almaktadır. Bunun için bir sürü plan yapar. Ama hiç biri tutmaz.

* Johnny ve Kalas : Johhny çok iyi bi çoçuktur. Kalas ise Johnny'nin tahtadan olan hayali arkadaşıdır.

* Jimmy:Sarah ın en iyi arkadaşıdır o genellikle vaktini Sarah ile geçirir

* Tanker Kardeşler :Onlar üç çılgın kızkardeşdir ve "Ed"leri buldukları zaman onları sürekli öperler mahalle çoçukları onlardan çok korkar.

* Kevin:Kevin Ed'lere sürekli 'ahmak' diyen biridir. Eddy onu hiç sevmez ve her konuda yarışırlar o genellikle bisikletiyle dolaşır ve çok saygısızdır mahalleli çoçuklarına sürekli kendini beğendirmekle uğraşır. Hem de zengindir garajında çok çenekıran vardır . Eddy bunları

almak ister ama olmaz Kevin pataklar.

* Sarah:Ed'in kızkardeşidir ama Ed'i hiç sevmez ve sürekli ona bağırır ve Ed'i annesine söylemekle tehdit eder ya da nefesini tutar bu şekilde ona her istediğini yaptırır

* Nazz:Mahallenin en güzel kızıdır. Kevin'de, Nazz'ın dikkatini çekmeye çalışır. O çok kibardır ve herkese karşı saygılıdır.Kevin le vakit geçirsede Edd e ilgi duyar.

* Rolf:Mahallenin en ilginç karakterlerinden biridir. Onun bir çiftlik dolusu hayvanı vardır ve onları bahçesinde tutar. Başı Ed'lerle sürekli derde girer. Kevin'le iyi arkadaştırlar ve en sevdiği şey geldiği eski ülkesinden hikâyeler anlatmaktır.Şekere bayılır.

Victor:Rolf'ün keçisidir.Alet olarak kullanılır.Örneğin bir bölümde eddy onu çim biçici olarak kullanmıştır.

KAYNAK VİKİPEDİ
http://cnforum.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım   Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:04 pm

+ REP verirseniz sevinirim ... Very Happy
http://cnforum.yetkinforum.com
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım   Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:56 pm

eskiden nefret ederdim şimdi izliyorum biraz biraz .. Razz
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım   Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:57 pm

+ rep

Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Skunk Fu Tanıtım
» Casper Tanıtım
» Juniper Lee Tanıtım
» Mike , Lu % Og Tanıtım
» Scooby Doo Tanıtım