Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası

Cartoon Network Hayranlarının Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Haftanın Üyesi [Haziran 2009 1. Hafta]
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:16 pm tarafından CreePche

» Moderatör Alımları Başladı !
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:08 pm tarafından CreePche

» Scooby Doo Tanıtım
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Foster'in Hayali Dostlar Mekanı Tanıtım
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Sincap Çocuk Tanıtım
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Cramp İkizler Tanıtım
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Skunk Fu Tanıtım

» Casper Tanıtım

» Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm tarafından basak1907

En iyi yollayıcılar
Admin
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Vote_lcap2SilkRoad Online (SRO) Nedir? Voting_bar2SilkRoad Online (SRO) Nedir? Vote_rcap2 
CreePche
SilkRoad Online (SRO) Nedir? Vote_lcap2SilkRoad Online (SRO) Nedir? Voting_bar2SilkRoad Online (SRO) Nedir? Vote_rcap2 
ComboMachine
Excellence
basak1907
BJKSelim
*canberk*
~~Clown~~
Black

SilkRoad Online (SRO) Nedir?

3 posters
YazarMesaj
CreePche
Admin
Admin
CreePche

SilkRoad Online (SRO) Nedir? Empty
MesajKonu: SilkRoad Online (SRO) Nedir?   SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 9:34 am

SilkRoad Online, çoğumuz tarafından bilinen Knight Online, LineAge türü bir online oyundur.

SilkRoad Online, zamanında kullanılan İpek Yolu Ticareti üzerine kurulmuştur. Oyuncular, oyun içerisinde belli bir Level seviyesine gelerek (20 Level) Trader (Kervancı), Hunter (Guard) veya Thief (Hırsız) meslekleri üzerine kendilerini geliştirmeye çalışmaktadırlar.

Tabii ki bu sayılan meslekler üzerinde başarılı olmak sanıldığı kadar kolay değil doğal olarak. Bu meslekler üzerinde başarılı olabilmek için oyuna başlanıldığı andan itibaren çeşitli fantastik yaratıklarla uğraşıp, birçok Quest (Görev) tamamlayarak uygun bir şekilde karakterinizin Skill ve Stat puanlarını toplayıp, karakterinizi gerektiği şekilde geliştirmek zorundasınız.

Oyun içerisinde Beta sürüm olması nedeniyle sadece Chinese (Çinli) karakterler mevcut olup, oyunun gerçek sürümü veya ilerleyen günlerde çıkacak sürümlerinde diğer ülkelere ait karakterlerin ve alanların da oyuna katılacağını ümit ediyoruz. Sonuç olarak oyunun alanı İpek Yolu üzerindeki Çin ve İstanbul arasında geçmekte

Bu oyun şimdiye kadar bu tür oyunlar arasında oynadığım en başarılı yapıt bana göre ve beta sürümü bitmesine ve gerçek sürüme geçilmesine rağmen hala oyunda güzel değişimler yapılması yönünde hızla ilerliyorlar.

Kaynak : bİR forum
http://cnforum.yetkinforum.com/
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: SilkRoad Online (SRO) Nedir?   SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:47 pm

+ Rep verdim Teşekkürler
http://cnforum.yetkinforum.com
CreePche
Admin
Admin
CreePche

MesajKonu: Geri: SilkRoad Online (SRO) Nedir?   SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 4:40 pm

sorun değil görevimiz
http://cnforum.yetkinforum.com/
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: SilkRoad Online (SRO) Nedir?   SilkRoad Online (SRO) Nedir? Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:02 pm

bilgisayarımda yüklü ama oynamıyorum teşekkürler

SilkRoad Online (SRO) Nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Megas XLR Nedir
» Cartoon Network Nedir?
» Ultima Online