Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası

Cartoon Network Hayranlarının Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Haftanın Üyesi [Haziran 2009 1. Hafta]
Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:16 pm tarafından CreePche

» Moderatör Alımları Başladı !
Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:08 pm tarafından CreePche

» Scooby Doo Tanıtım
Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Foster'in Hayali Dostlar Mekanı Tanıtım
Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Sincap Çocuk Tanıtım
Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Cramp İkizler Tanıtım
Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Skunk Fu Tanıtım

» Casper Tanıtım

» Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm tarafından basak1907

En iyi yollayıcılar
Admin
Samuray Jack Tanıtım Vote_lcap2Samuray Jack Tanıtım Voting_bar2Samuray Jack Tanıtım Vote_rcap2 
CreePche
Samuray Jack Tanıtım Vote_lcap2Samuray Jack Tanıtım Voting_bar2Samuray Jack Tanıtım Vote_rcap2 
ComboMachine
Excellence
basak1907
BJKSelim
*canberk*
~~Clown~~
Black

Samuray Jack Tanıtım

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Samuray Jack Tanıtım Empty
MesajKonu: Samuray Jack Tanıtım   Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:01 pm

Samuray Jack, 4 kez Emmy ödülü kazanmış Amerikan animasyon dizisidir. Yapımcısı animatör Genndy Tartakovsky'dir. Cartoon Network kanalında 2001-2004 tarihleri arasında yayınlanmıştır.

Sihirli Karekter ve Eşyalar

* Su Perisi:Neptün taşını yaratmıştır güçlü bir su perisidir.
* Toprak:Su perisinin yarattığı Neptün taşının koruyucularındandır.Toprakta ki hareketleri kontrol edebilir.
* Ateş:Su perisinin yarattığı Neptün taşının korucularındandır.Ateşi kontrol edebilir ve pembe ateş çıkarır.
* Rüzgar(Hava):Su perisinin yarattığı Neptün taşının koruyucularındandır.Rüzgar çıkarabilir çok fazla saldırmasada bir fırtınaya dönüştüğünde tüm muhafızları emebilir.

Şu Anda Yayınlandığı Kanal

Samurai Jack çizgi filminin Türkiye'de yayımlandığı kanal Cartoon Network'tur.

Bunun içinde az bulabildim ...

KAYNAK VİKİPEDİ
http://cnforum.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Samuray Jack Tanıtım   Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:01 pm

+ Rep verirseniz sevinirim ... Smile
http://cnforum.yetkinforum.com
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Samuray Jack Tanıtım   Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:55 pm

kaliteli bir çizgi film kısmen seyrediyorum ...
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Samuray Jack Tanıtım   Samuray Jack Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:55 pm

+ rep

Samuray Jack Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Scooby Doo Tanıtım
» Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım
» Skunk Fu Tanıtım
» Casper Tanıtım
» Juniper Lee Tanıtım