Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Hayranlarının Buluşma Noktası

Cartoon Network Hayranlarının Forum Sitesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Haftanın Üyesi [Haziran 2009 1. Hafta]
Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:16 pm tarafından CreePche

» Moderatör Alımları Başladı !
Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 7:08 pm tarafından CreePche

» Scooby Doo Tanıtım
Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Foster'in Hayali Dostlar Mekanı Tanıtım
Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:22 pm tarafından basak1907

» Sincap Çocuk Tanıtım
Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Cramp İkizler Tanıtım
Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:21 pm tarafından basak1907

» Skunk Fu Tanıtım

» Casper Tanıtım

» Storm Hawks (Fırtına Şahinleri) TANITIM
Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:20 pm tarafından basak1907

En iyi yollayıcılar
Admin
Juniper Lee Tanıtım Vote_lcap2Juniper Lee Tanıtım Voting_bar2Juniper Lee Tanıtım Vote_rcap2 
CreePche
Juniper Lee Tanıtım Vote_lcap2Juniper Lee Tanıtım Voting_bar2Juniper Lee Tanıtım Vote_rcap2 
ComboMachine
Excellence
basak1907
BJKSelim
*canberk*
~~Clown~~
Black

Juniper Lee Tanıtım

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Juniper Lee Tanıtım Empty
MesajKonu: Juniper Lee Tanıtım   Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 8:24 pm

Juniper Lee'nin Maceraları kısaca Juniper Lee Judd Winick tarafından Cartoon Network Stüdyoları 'nda yaratılan Amerikan animasyon televizyon dizisidir. Dizi ilk defa 30 Mayıs 2005'te gösterime girmiştir.

Konusu [değiştir]Orkide Körfezi adlı şehirde genç yaşlarda olan Juniper Lee adlı bir kız yaşar. Yer San Francisco, California 'da bir evde geçer, şehir sihirli faaliyetlerin merkezi olan ve farklı farklı, hem iyi hem kötü olan şeytanlarla ve cinlerle doludur. Sihir ve insan dünyası arasında onları ayıran bir engelleyen insan vardır, yalnızca önleyen insanlar yani sihirli akrabalar, yaratıkların akrabalarını görür. Juniper geçen zamanda daha yeni Te Xuan Ze (Ti Şuan Zi) olmuştur, ona verilen bu sorumluluğu devam ettirmek için insan ve sihir dünyası arasında dengeyi sağlar. Tamamlanmamış görevinde, o büyüleri arttıran kişidir, o diğer insanlardan hızlı ve güçlüdür. O çeşitli büyüler kullanması ona yardımcı olur. Onun sürdüğü yaşam , bütün okul ödevleriyle ve sosyal hayatı sıkça karmaşa içindedir ama o herşeyi olayın akışına göre saklar ve idare eder. O kamp ateşi gibi iyi görür ve duyar, o sıkça eğlenceli şeyler yapar ve nadiren ciddi görünür.

Karakterler [değiştir]Muxo Juniper Kim Lee (kısaca June) dizinin ana karakteri. 11 yaşında Çin asıllı bir kızdır, Orkide Körfezi adlı şehirde yaşar ve şimdi Te Xuan Ze (Ti Şuan Zi)dir. Juniper oldukça sihir dünyası hakkında hiç birşey bilmez, çoğunlukla hakaret için zalimce kaba kuvveti ile gerçek zekasına güvenir ve düşmanlarını yenmek için büyükannesi Ah-Mah(Amah)'tan ve büyücü köpek Monroe'dan akıl alır. Juniper Te Xuan Ze (Ti Şuan Zi) olmakla beraber, herzaman koruması gereken,koruyucu anlamına gelen üzerinde çiçek sembolu vardır. Onun Marcus'la aşk maceraları olur(Marcus'a aşıktır ama ona söyleyemez)Unutmayalım ki evin en küçüğü ve enerejisi bitmeyen Ray Ray lee

Edilee Edilee alesta serverinin 1.sidir.Aynı anda 92 lwl savaşçıdır[1]

Ray Ray Lee [değiştir]Ray Ray Lee June'un kardeşi çok haylaz ve enerjisi hiç tükenmez ablasına Ti Şuan Zi lik geldiği zaman daha kötü bir şekilde yaramazıdı ve hep Mooro'yu kovalardı.Ablasına ilk Ti Şuan Zi olduğunda Canavarlar ona Ti Şuan Zi'liğini almaları için köprü sihri yapmıştır.June bu sihir sayesınde uçmuştu(sadece büyü yapılırken) büyü Ti Şuan Zi güçleri elindene almaydı.Ray Ray aniden havaya şıçrayıp June yede düşürdü.köprü koptu ve diğer başı Ray Ray'a geldi ama sadece bundan sonra canavarları görebildi

Monroe [değiştir]Monroe Connery Boyd Carlyle McGregor Scott V (kısacası Monroe).o yassı yüzlü kısa tüylü bir köpektir, İskoç aksanıyla konuşarak büyüler yapar ve sesi korkunç dev Shrek 'e benzer. O bir kaç asır sihir dünyasında tamamen eğitim görmüş yaşamıştır ve hemen hemen neredeyse tüm Te Xuan Ze (Ti Şuan Zi)'lere yardım etmiştir. Buna karşın gerçek sihir kullanma ya da sihir hilelerinin dürüstlük sınırı hakkında bilgisi ve yeteneği vardır ama tutabilmesi için ellerinin başparmağı olmadığına yakınır.(herzaman Ray Ray'e tutamadığından herşeyi tutamadığı için bir bahane bulur). Onun konuşması başka kişilere göre sadece güzel bir havlama gibi gelir.

Dennis Lee [değiştir]Dennis, Juniper'ın 12 yaşındaki erkek kardeşidir. O kardeşlerinden farklıdır, özel tılsımı göremediğinden giymediği için sihirli bariyer yapamaz. Buna rağmen Dennis arkadaşları ile toplanıp larp oynar. Bunu yaparak diğer insanların ilgisini çekerler, özellikle Monroe ve Ray Ray'ın. Herzaman çok aksi ve asık suratlı dır. O çok küçük ilgili aktiviteler yaparak kardeşlerinden daha gençtir, genellikle pekfazla denemez mümkün olarak önemsemez, 3.sezonda Juniper'la ve Ray Ray'la girdiği rekabetle güçsüz düşmüştür.

Sinirlendiğinde, Lee kardeşlerle birlik te bant garajı vardır oraya gider, Kısa Kızgın Freudsu arar (her bir kardeşi için çalışır). Çünkü basgitar oynar, Junifer'ın hakkında bildirilerini ona söyler, bunun anlamı grubun üyeleri biraz önemlidir. Her nasılsa, o saygılı bir müzisyendir.

Dennis bir zaman Jody'nin "Dream Date" (Türkçe:Rüya buluşması) nin onu sezdirmen sıktığını görür gibi olur. Dennis "yumruk patlatır" cinin bağışıklığı gider aklı bir tozla silinir, böylece Juniper sihirli dünya ve gizli hayat hakkında ortaya çıkar. Macera burda biter, Monroe Dennis'in anılarını hafıza silme taşıyla silmeye hazırdır ama Juniper söz edilmez, Dennis'in gizliliği iyi şekillendirilir. Monroe gerçekten Dennis'e Juniper'la sihirle ikili rol oynamayı kötü kaydetmiştir, temel gerçek sihir yapılmıştır. Dennis Otaku'dadır, o orda video oyunlarından zevk alır ve yılan "Anne Babalarıyla tanışmış" onları görüp sevmiş kendinin olmasını istemiştir.

Jody Irwin [değiştir]Juniper'ın en iyi ilk arkadaşıdır, Jody Irwin okulun en akıllı kızıdır ve en iyi amigodur. O son derece umut verici ve neşeli şahsiyetlidir ve olası daha kötü davranma isteği olmayan insan tipidir ve daima kız arkadaşlarına yapışmayı bırakır. O daima hayatında en iyi parlak yapılan kenarlara bakar, nadiren herhangi birşeyi bozmaya uygundur, buna rağmen Juniper'ın olmadığı zamanlar üzülür ve arada sırada gözden kaybolmaya eğimlenir. İki büyük orantısız miktarda istisna vardır anne ve babası kız kardeşi Rachael'e dikkatli yarar sağlar (en önemlisi iş had safhadaysa eğer bu iş güldürücü değildir, öfkedir) ve sınıf başkanı olan "vatandaş Juniper" için şahsen eksiksizce koşarken baskı yapmak (en önemlisi o bir kez nöbet yaparken gizliye bağlı hıçkıra hıçkıra ağlıyor). O Juniper'ın hakkında dahi Ophelia ve Roger'dan daha sihirli olarak kuşkulanır, o "her cadının yolu vardır ama o serbesttir" diye görüyor. "There's no Mitzvah Like Snow Mitzvah" (Türkçe:orada Mitzvah yok karlı Mitzvah'ı seviyorum) bölümünde rachael'in ikili bar mitzvah töreni vardı, orda Jody kuvvetlice gösterildi ve onun ailesinin soyu Yahudilikti.

Ophelia Ramírez [değiştir]Juniper'ın öteki en iyi arkadaşıdır. Ophelia Ramíréz daha çok asık suratlı ve ölü gibi, punk rocker'cu/gotik eğitimli kız yakalayıp bezdirmeyen, dinleyen ya da herşeyde normal görüşü ile düz gruplu bir kızdır.Roger onu seviyordur.Aynı zamanda Kapitalizm'den nefret eder.

KAYNAK : VİKİPEDİ
http://cnforum.yetkinforum.com
CreePche
Admin
Admin
CreePche

MesajKonu: Geri: Juniper Lee Tanıtım   Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:21 am

junuper midir nedir kendini birşey zannedio Razz
http://cnforum.yetkinforum.com/
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Juniper Lee Tanıtım   Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:53 pm

Artık hep aynı bölümleri veriyorlar hiç sevmemeye başladım 2-3 aydır bi bölüm var hep çıkıyor ... Very Happy
http://cnforum.yetkinforum.com
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Juniper Lee Tanıtım   Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 2:49 pm

CreePche demiş ki:
junuper midir nedir kendini birşey zannedio Razz

aynen bir patlatacan ölecek Very Happy
ComboMachine
Haftanın Çalışkan Üyesi
Haftanın Çalışkan Üyesi
ComboMachine

MesajKonu: Geri: Juniper Lee Tanıtım   Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 3:51 pm

+ rep
BJKSelim
Yeni Üye [%50]
Yeni Üye [%50]
BJKSelim

MesajKonu: Geri: Juniper Lee Tanıtım   Juniper Lee Tanıtım Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 7:24 am

teşekkürler

Aynen bi patlaracan ölecek Very Happy

Juniper Lee Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Juniper Lee Grubu [06]
» Mike , Lu % Og Tanıtım
» Scooby Doo Tanıtım
» Ed,Edd Ve Eddy Tanıtım
» Skunk Fu Tanıtım